LIEFDE IS WAT JE BENT, JE HOEFT ER DUS NOOIT NAAR OP ZOEK!


WIL JE JE SITE OF FANCLUB HIER VERMELDEN,
STUUR ONS DAN EVEN EEN BERICHT MET DE GEGEVENS.
KLIK HIER 

Laatste up-date 14-02-'12

 

Alle in onderstaande lijst vermeldde fanclubs hebben de redactie van Anders denken toestemming gegeven voor plaatsing van hun gegevens. 

Vermenigvuldiging van deze lijst is NIET toegestaan 
zónder toestemming van alle op de lijst vermeldde fanclubs! 

 

Wij zijn op dit moment bezig met een up-date van onze contactenlijst. Geverifieerde adressen zullen worden bijgeschreven zodra toestemming is verleend door gebruikers.

 

PLAATS / LAND FANCLUB CONTACTPERSOON E-MAIL / TEL NR
NEDERLAND    
~Amersfoort Yvonne ymarnette@hotmail.com
0334729395
~Arnhem Inez 0263211098
~Breda Inez fanclubbreda@yahoo.com
~Bussum Lizzy lizzy-l@wanadoo.nl
0651208225
~Coevorden & Laar (D) Mirjam

mirjam@eigen-wijsheid.nl
0049-5947910309

~Deventer Carla carlakriek@camari.demon.nl
0570610942
~Driebergen (Utrecht) Kit

info@dokterdejong.nl
0343515510

~Emmen, Drenthe Claudia Dijkstra claudini68@hotmail.com
~Enschede   xact@xs4all.nl
~Epe Plony Epping
m.epping@hetnet.nl
Do. 1 maal 14 dgn 
~Haarlem/Heemstede Heleen hmv.k@tiscali.nl
0235288013 
~Haarlem/Heemstede Marlou villaeduard@hetnet.nl
0235323105 

~Leiden, online I, Website (Anders denken)

Jose Via ons contactformulier
0653359179

~Leiden II

Regina

reginawillem@ziggo.nl

~Nijmegen Emie Emie@palmworld.nl
0243886996
~Nijmegen Ellen e.eggerdink@tiscali.nl
0243452311
~Oostvoorne Alex alex1413@msn.com
0181481482
~Velserbroek opgeheven! Iemand interesse?
~Woudrichem Cornelis corvri@wanadoo.nl
0183440086
~Zoetermeer Website Frits
Frits.deGroot@net.HCC.nl
~Zwolle Kiki of Jetty
contact@zwolleaanzee.nl
Kiki 0619636634
Jetty 0384602282
Amsterdam-West Hans Vegter

hansvegter@orange.nl
0206820067
of via zijn facebook

Wil jij hier staan? Stuur ons een bericht!  
   

 
BELGÏE

~Vlaamse Fanclub
Bart en Anne-mieke

bart_denys@telenet.be
+32 (0)51 696223

FB Fanclub Brussel Karolien Sonk fanclub.brussel@gmail.com
GRIEKENLAND
~Thessaloniki Marianne Swart

Mariannekeswart@the.forthnet.gr

 
 
MEER ADRESSEN


Willem De Ridder, Website Willem de Ridder Via Willem's 'Schrijf maar'
Overzicht alle fanclubs bij:
Fanclubs.nu
John Peper

info@fanclubs.nu
John Peper: Is te bereiken tussen 20.00-21.00 uur op 010 - 8119639 of 06 498 52 598

     
     
     
   
     
     
     
   



Fijn als u ons wilt linken, klik hier voor de banner + code
 
 
Ben je niet meer actief in je fanclub, wil je dit dan HIER even melden middels een mailtje aan de webmaster van Anders denken. Wil je je aanmelden, schrijf dan in je mail de plaats van de fanclub, evt de website en contactgegevens.

 
Cookies helpen ons onze services te leveren. Door onze services te gebruiken, geeft u aan akkoord te gaan met ons gebruik van cookies. OK

Bronnen - Contact - Disclaimer - Faq - Copyright